آموزش

تظاهر دروغ به ارضا شدن

fack orgosem

 

تظاهر دروغ به ارضا شدن

تحقیقات نشون دادن که بیش از ۲۵ درصد خانوم‌ها در روابط جنسی‌شون به طور مداوم و به صورت دروغین نشانه‌های ارگاسم رو از خودشون نشون میدن. تو تحقیقی که تو سال ۲۰۱۵ از طرف دانشگاه اوکلند انجام شد، ۶۳ دلیل برای ابراز ارگاسم دروغین یا نمایشی از طرف زنها در مقابل شریک جنسی‌شون معرفی شد.

دلایل دروغ به ارضا شدن

یکی از مهمترین دلایلش این بود که زنها می‌خواستن به شریک جنسی‌شون نشون بدن که مردشون تو این رابطه به اندازه کافی خوب بوده، ناراحتش نکنن و بالطبع مردونگی‌هاش رو زیر سوال نبرن. چرا که یه حس برتری برای بسیاری از مردها به وجود میاد که این هنر را دارن که پارتنرشون رو به ارگاسم برسونن.

دلیل عمده بعدی که تو این تحقیق نشون داده شد این بود که خیلی‌ها ترس این رو داشتن که خودشون -یعنی خود زن- در سکس خوب نباشه و مجبور باشه این ارگاسم نمایشی را داشته باشه تا اون خوب نبودن تو رابطه جنسی رو بپوشونه.

دلیل دیگه‌ای که برای ارگاسم نمایشی زنها مطرح شده واسه زمانیه که خانم‌ها به این نتیجه رسیده بودند که وقتی تو خلوت خودشون به ارگاسم واقعی می‌رسن رفتارهای عجیب و غریبی از خودشون بروز میدن. مثلا چهره‌شون تغییر می‌کنه یا صداهای خاصی از خودشون در میارن، ممکنه این مساله برای پارتنرشون زننده و دورکننده باشه و مورد قضاوت قرار بگیرن و برای همین، از اینکه به ارگاسم واقعی برسن پرهیز می‌کنن.

بعضی‌ها گفته بودند که من خیلی کار دارم و می‌خواهم به کارهام برسم و مجبورم بگم به ارگاسم رسیدم که رابطه تموم بشه و بتونم برم به کارهام برسم یا عده‌ای گفته بودند از طولانی شدن رابطه‌شون خسته میشن. خیلی دلایل دیگه‌ای بود که اگر من بخوام یک به یک بگم طول می‌کشه.

به هرحال به نظر من این پدیده از عدم وجود امنیت و صمیمیت تو رابطه میاد. این تظاهر قطعا بیرون از روابط جنسی هم وجود داره و نشون از وجود یه رابطه سطحی داره. در همین رابطه، محققی به نام تورنهیل تو سال ۱۹۹۵ ادعا می‌کنه که تو زن‌های با ارگاسم نمایشی ریسک خیانت یا داشتن روابط جنسی خارج از زناشویی بالاتره و اینها می‌تونن تو روابطشون با مردها اغواگرتر باشن.

 

sexology

 

راه های شناخت ارگاسم دروغین

– چنانچه در زمان رابطه همسر شما صداهای غیر طبیعی یا کلمات و جملات تکراری را شبیه آنچه در فیلم ها مشاهده می شود از خود نشان داد آگاه باشید که احتمال این که تظاهر به ارگاسم دورغین می کند زیاد است.

 

sexsurvey fakeorgasm

4.7/5 - (3 امتیاز)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.